( logo licent )

Terug naar Vorige pagina

Speciaal produkt voor BMW GS rijders!


Bij Hoffstedde assurantien proeft u de sfeer van de motoren, we zijn een echt motor minded kantoor.
We kennen de specifieke risico's van de motorrijder en weten waar je over praat als het over tours, ride outs, adventure en motoren gaat.

In nauwe samenwerking met de mannen achter sevensummits.gs bouwden we voor deze specifieke avonturistische doelgroep een polis met wereldwijde dekking en een ingebouwde reispolis tegen een zeer scherpe premie!
Dit produkt is exclusief en alleen bij Seven Summits.GS en Hoffstedde verkrijgbaar en is powered by de Europeesche verzekeringen in een volmacht waardoor het alleen via ons kantoor af te sluiten is.

Het produkt kenmerkt zich o.a. door:
Werelddekking!
Transportdekking!
Helm kleding schoenen schade gratis meegedekt tot € 1.000,-- hogere bedragen mogelijk tegen premiebetaling!
Wereldwijde reisdekking met annuleringsverzekering, uit te breiden naar gezinsdekking!
3 jaar nieuwwaarde of aanschafwaardegarantie welke na 3 jaar d.m.v. een waardebepaling door de dealer of Idex verlengd wordt met wederom 3 jaar!
Winterstop en zomertijd mogelijkheden welke aantrekkelijke kortingen opleveren!
En last but not least een zeer scherpe premiestelling!

Uitgebreide keuzemogelijkheden voor termijnbetaling!

Vraag uw offerte op via info@hoffstedde.nl  of bel 053-4617100

Wij wensen u veel rijplezier en veilige kilometers toe.

kijk ook op http://www.sevensummits.gs